LED Fito lamp for plants and seedlings 9W
VISIONAL / 04-216 / Fito light for plants / 4000K - neutral white / 9 W
Specifikacijos
| Vendor Homepage | euroled.lv/en/private-lighting/indoor-lighting/kitchens/grow-lights-for-plants-and-stages/led-fito-lamp-for-plants-and-seedlings-9w |
|---|---|
| Category Code | LBU |
| Unit Box Height | 0.11 |
| Unit Box Length | 0.06 |
| Unit Box Width | 0.06 |
| Model | TL-A-9W |
| Model name | TL-A-9W |
| Installation | E27 |
| Power consumption | 9 Watts |
| Voltage | AC 220-240V |
| Beam angle | 270 degrees |
| Dimensions | 110 х 60 mm |
| Units per Pallet | 0 |
| Units per Shipping Box | 1 |
| Unit Calculated Volume | 0.000396 cubm |
| Product Net Weight | 0.01 kg |
| Unit Calculated Weight | 0.05 kg |
