Cat.6 UTP Patch Cable 5M Gray.
Specifikacijos
| Vendor Homepage | ventiontech.com |
|---|---|
| Category Code | CBL |
| Unit Box Height | 0.03 |
| Unit Box Length | 0.25 |
| Unit Box Width | 0.19 |
| Model | IBEHJ |
| Product Type | Cable |
| Cable category | CAT 6 |
| Cable shielding | U-UTP |
| Cable length | 5m |
| Colour | Grey |
| Units per Pallet | 0 |
| Units per Shipping Box | 50 |
| Unit Calculated Volume | 0.0008352 cubm |
| Product Net Weight | 0.12 kg |
| Unit Calculated Weight | 0.148 kg |
