ADR-210 USB repeater cable 10 m
Active extension USB 2.0 A-M > A-F cable, 10 m long. Power supply option.
Specifikacijos
| Vendor Homepage | www.axagon.eu/en/produkty/adr-210?ami=211 |
|---|---|
| Category Code | UCB |
| CnCode | 85444290 |
| Unit Box Height | 0.15 |
| Unit Box Length | 0.065 |
| Unit Box Width | 0.17 |
| USB 2.0 | 1 |
| USB 3.0 | 1 |
| Model | ADR-210 |
| Product Type | Cable |
| Cable length | 10m |
| Colour | Black |
| Dimensions | 65 x 22 x 13 mm |
| Units per Pallet | 0 |
| Units per Shipping Box | 20 |
| Unit Calculated Volume | 0.002079 cubm |
| Product Net Weight | 0.338 kg |
| Unit Calculated Weight | 0.465 kg |










