DJI Power Solar Panel MC4 Extension Cable.
Specifikacijos
| Vendor Homepage | store.dji.com/lv/product/dji-power-solar-panel-mc4-extension-cable?vid=179721 |
|---|---|
| Category Code | PWA |
| Unit Box Height | 0.145 |
| Unit Box Length | 0.2 |
| Unit Box Width | 0.04 |
| Model | DJI Power Solar Panel MC4 Extension Cable |
| Product Type | Cable |
| Cable length | 3 m |
| Units per Pallet | 0 |
| Units per Shipping Box | 8 |
| Unit Calculated Volume | 0.002268 cubm |
| Product Net Weight | 0.3 kg |
| Unit Calculated Weight | 0.48 kg |


