Osmo Adjustable Quick-Release Adapter Mount.
Featuring a magnetic quick-release design, this mount ensures a secure and reliable connection with the camera. It is compatible with 1/4" threaded invisible selfie sticks for easy installation*. The adjustable tilt makes it easy to fine-tune the camera angle for more accurate single-lens framing.
Specifikacijos
| Vendor Homepage | store.dji.com/lv/product/osmo-adjustable-quick-release-adapter-mount?vid=194451 |
|---|---|
| Category Code | CCC |
| CnCode | 39269097 |
| Unit Box Height | 0.025 |
| Unit Box Length | 0.07 |
| Unit Box Width | 0.07 |
| Model | Osmo Adjustable Quick-Release Adapter Mount |
| Camera accessory type | Mount |
| Dimensions | 41 × 22 × 32 mm (L × W × H) |
| Units per Pallet | 0 |
| Units per Shipping Box | 40 |
| Unit Calculated Volume | 0.0002065 cubm |
| Product Net Weight | 0.027 kg |
| Unit Calculated Weight | 0.04475 kg |



