MultiHaul™ TG TU, 90°, 1000Mbps, 2 RJ-45 & 1 SFP+, MK & PoE injector included, IP-67, White (Up tp 250m from Node).
Specifikacijos
| Vendor Homepage | www.ceragon.com/products/siklu-by-ceragon-multihaul-tg-series |
|---|---|
| Category Code | WOD |
| Unit Box Height | 0.323 |
| Unit Box Length | 0.225 |
| Unit Box Width | 0.205 |
| Dimensions | 175 x 220 x 125 mm |
| Units per Shipping Box | 1 |
| Unit Calculated Volume | 0.0149 cubm |
| Product Net Weight | 2.2 kg |
| Unit Calculated Weight | 3.77 kg |
