- For flat and curved screens up to 35''
- Max load: 20 kg
- VESA: 75x75, 100x100 mm
- Tilt: -8° ~ +8°
- Swivel: 180°
- Wall distance: 80–420 mm
- Material: cold-rolled steel
ONKRON R4-B. Maximum weight capacity: 20 kg, Maximum screen size: 88.9 cm (35"), Minimum VESA mount: 75 x 75 mm, Maximum VESA mount: 100 x 100 mm. Tilt angle range: -8 - 8°, Distance to the wall (min): 8 cm, Distance to the wall (max): 42 cm. Product colour: Black
Specifikacijos
| Vendor Homepage | https://onkron-uk.co.uk/products/onkron-swivel-tilt-tv-wall-mount-for-10-32-inch-flat-curved-led-tvs-75x75-vesa-100x100-wall-mount-tv-up-to-20-kg-r4-b-black?_pos=1&_sid=ac7df559e&_ss=r |
|---|---|
| Category Code | TMS |
| CnCode | 83021000 |
| Unit Box Height | 0.075 |
| Unit Box Length | 0.25 |
| Unit Box Width | 0.235 |
| Maximum screen size | 35 " |
| Maximum VESA mount | 100 x 100 mm |
| Maximum weight capacity | 20 kg |
| Maximum weight capacity (per display) | 20 kg |
| Minimum VESA mount | 75 x 75 mm |
| Mounting type | Wall |
| Number of displays supported | 1 |
| Panel mounting interface | 100 x 100/75 x 75 mm |
| Distance to the wall (max) | 420 mm |
| Distance to the wall (min) | 80 mm |
| Swivel angle | 180 ° |
| Swivelling | Yes |
| Tilt adjustment | Yes |
| Tilt angle range | -8 - 8 ° |
| Housing material | Steel |
| Product colour | Black |
| Package depth | 240 mm |
| Package height | 80 mm |
| Package weight | 1700 g |
| Package width | 250 mm |
| Model | R4 |
| Units per Pallet | 0 |
| Units per Shipping Box | 10 |
| Unit Calculated Volume | 0.004896 cubm |
| Unit Calculated Weight | 1.65 kg |









