6.13" BOOX Palma2 / 2-in-1 Magnectic Cover Case (White)
Made of durable PU with a silky finish and a leather texture, the Boox Flip-Fold Protective Case is designed to protect your 6.13" Palma E-Ink tablet. This protective case features raised bezels to protect the screen and camera from drops and scratches. The case features a flip that provides protection and also functions as a flexible kickstand for hands-free viewing.
Specifikacijos
| Vendor Homepage | www.boox.com |
|---|---|
| Category Code | ERC |
| Unit Box Height | 0.09 |
| Unit Box Length | 0.00122 |
| Unit Box Width | 0.16 |
| Maximum screen size | 6.13 " |
| Product colour | White |
| Model | OCV0491R |
| Model name | 6.13" BOOX Palma2 / 2-in-1 Magnectic Cover Case (White) |
| Units per Pallet | 0 |
| Unit Calculated Volume | 0.004 cubm |
| Unit Calculated Weight | 1.5 kg |

