Specifikacijos
| Description | Ring-shaped 50W selfie lamp with stand, remote control |
|---|---|
| Category Code | LBU |
| Unit Box Height | 0.11 |
| Unit Box Length | 0.525 |
| Unit Box Width | 0.52 |
| Model | RG-101 |
| Power consumption | 50 Watts |
| Luminous flux | 5500 Lumen |
| Dimensions | Lamp diameter 45 cm; Stand height 67-200 cm |
| Units per Pallet | 0 |
| Units per Shipping Box | 1 |
| Unit Calculated Volume | 0.03003 cubm |
| Product Net Weight | 0.43 kg |
| Unit Calculated Weight | 2.73 kg |
