Accessories to master airfryer grilling
Grill kit xxl
With this special Philips Airfryer Grill Kit, you can make all of your favourite grilling recipes. Master how to grill delicious meat and vegetables in an easy, quick and healthy way.
- Grill plate accessory
- Easy cleaning and storage
- 6 Skewers
- Daily inspiration for recipes
- Double-layer cooking
Visit www.Philips.com/NutriU to see if NutriU is available in your country.
Philips Airfryer Accessory HD9959/00 Grill Kit XXL. Type: Grill bottom & skewers, Brand compatibility: Philips, Compatibility: HD9285, HD963X, HD965X, HD975X, HD976X, HD986X, HD987X. Width: 213 mm, Depth: 209 mm, Height: 65 mm. Package width: 215 mm, Package depth: 215 mm, Package height: 80 mm. Country of origin: China. Quantity per pack: 1 pc(s)
Specifikacijos
| Vendor Homepage | https://www.versuni.com/products/ |
|---|---|
| Category Code | AFA |
| CnCode | 85166090 |
| Unit Box Height | 0.215 |
| Unit Box Length | 0.216 |
| Unit Box Width | 0.08 |
| Brand compatibility | Philips |
| Compatibility | HD9285, HD963X, HD965X, HD975X, HD976X, HD986X, HD987X |
| Dishwasher proof | Yes |
| Material | Aluminium |
| Number of skewers | 6 |
| Skewer material | Metal |
| Type | Grill bottom & skewers |
| Country of origin | China |
| Dangerous goods | No |
| Depth | 209 mm |
| Grill plate included | Yes |
| Height | 65 mm |
| Package depth | 215 mm |
| Package height | 80 mm |
| Package weight | 530 g |
| Package width | 215 mm |
| Weight | 370 g |
| Width | 213 mm |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| Model | HD9959/00 |
| Units per Shipping Box | 2 |
| Unit Calculated Volume | 0.004528 cubm |
| Unit Calculated Weight | 0.55 kg |









