Philips 7000 series STH7050/30. Device type: Handheld garment steamer, Water tank capacity: 0.32 L, Heating time: 0.5 min. Power: 1500 W, AC input voltage: 220-240 V, AC input frequency: 50 - 60 Hz. Width: 129 mm, Depth: 355 mm, Height: 141 mm. Package weight: 1.35 kg
Specifikacijos
| Description | |
|---|---|
| Category Code | GST |
| Unit Box Height | 0.13 |
| Unit Box Length | 0.416 |
| Unit Box Width | 0.19 |
| Brand specific technologies | OptimalTEMP |
| Continuous steam | Yes |
| Cord length | 2.5 m |
| Device type | Handheld garment steamer |
| Heating time | 0.5 min |
| Indication light | Yes |
| No burn | Yes |
| On/off switch | Yes |
| Plate material | Metal |
| Ready indicator | Yes |
| Refill any time | Yes |
| Removable water tank | Yes |
| Safe for all fabrics | Yes |
| Suitable for tap water | Yes |
| Vertical & horizontal steam function | Yes |
| Vertical steam function | Yes |
| Water tank capacity | 0.32 L |
| AC input frequency | 50 - 60 Hz |
| AC input voltage | 220-240 V |
| Power | 1500 W |
| Depth | 355 mm |
| Height | 141 mm |
| Width | 129 mm |
| Package weight | 1350 g |
| Accessories included | None |
| Manual | Yes |
| Protection gloves | Yes |
| Dangerous goods | No |
| Units per Pallet | 0 |
| Units per Shipping Box | 1 |
| Unit Calculated Volume | 0.01028 cubm |
| Product Net Weight | 1 kg |
| Unit Calculated Weight | 1.88 kg |













