Mousepad with optimized surface texture for optimal accuracy and smooth control
- L-surface design
- Optimized surface texture for optimal accuracy and smooth control
- Works with all mouse sensitivities and sensors
- Anti-slip rubber bottom.
Trust GXT 754. Width: 320 mm, Depth: 270 mm. Product colour: Black, Surface coloration: Monochromatic, Non-slip base, Gaming mouse pad
Specifikacijos
| Vendor Homepage | https://www.trust.com/en/product/21567-gxt-754-mousepad-l |
|---|---|
| Category Code | MOP |
| Unit Box Height | 0.06 |
| Unit Box Length | 0.3 |
| Unit Box Width | 0.06 |
| Gaming mouse pad | Yes |
| Non-slip base | Yes |
| Product colour | Black |
| Surface coloration | Monochromatic |
| Wrist rest | No |
| Depth | 270 mm |
| Thickness | 3 mm |
| Weight | 151 g |
| Width | 320 mm |
| Package depth | 60 mm |
| Package height | 301 mm |
| Package weight | 207 g |
| Package width | 60 mm |
| Country of origin | China |
| Harmonized System (HS) code | 4016100090 |
| Master (outer) case height | 530 mm |
| Master (outer) case length | 345 mm |
| Master (outer) case net weight | 9196 g |
| Master (outer) case width | 340 mm |
| Products per pallet | 480 pc(s) |
| Units per Pallet | 0 |
| Units per Shipping Box | 40 |
| Unit Calculated Volume | 0.001351 cubm |
| Unit Calculated Weight | 0.234 kg |









