LED Fito lamp for plants and seedlings 24W
VISIONAL / 04-198 / Fito light for plants / 4000K - neutral white / 24 W
Specifikacijos
| Vendor Homepage | euroled.lv/en/all-products/grow-lights-for-plants-and-stages/led-fito-lamp-for-plants-and-seedlings-24w |
|---|---|
| Category Code | LBU |
| Unit Box Height | 0.17 |
| Unit Box Length | 0.095 |
| Unit Box Width | 0.095 |
| Model | 04-198 |
| Model name | 04-198 |
| Installation | E27 |
| Power consumption | 24 Watts |
| Light colour temperature | 4000 K |
| Voltage | AC 220-240V |
| Beam angle | 270 degrees |
| Dimensions | 160 x 93 mm |
| Units per Pallet | 0 |
| Units per Shipping Box | 1 |
| Unit Calculated Volume | 0.001534 cubm |
| Product Net Weight | 0.01 kg |
| Unit Calculated Weight | 0.1 kg |
