LED Filament bulb E14, C35, 6.5W, 950lm, 3000K, 360°
VISIONAL / 01-128 / LED Bulb / 3000К – warm white / 6.5 W / E14 / 950 Lm / C35
| Category Code | LBU |
|---|---|
| Unit Box Height | 0.035 |
| Unit Box Length | 0.145 |
| Unit Box Width | 0.05 |
| Data Sheet (Link) | https://eprel.ec.europa.eu/api/product/2140926/fiches?language=EN |
| Energy efficiency class | D |
| EPREL Registration Number | 2140926 |
| EPREL Version Number | 2 |
| Model | VS-B-9 |
| Model name | VS-B-9 |
| Installation | E14 |
| Power consumption | 6.5 Watts |
| Luminous flux | 950 Lumen |
| Light colour temperature | 3000 K |
| Voltage | AC220-240V, 50/60 Hz |
| Beam angle | 360 degrees |
| Dimensions | Diameter 35 mm; Height 98 mm |
| Units per Pallet | 0 |
| Units per Shipping Box | 10 |
| Unit Calculated Volume | 0.0002964 cubm |
| Product Net Weight | 0.01 kg |
| Unit Calculated Weight | 0.03 kg |
