LED Dimmable filament bulb E27, A60, 8W, 1040lm, 3000K, 360°
VISIONAL / 01-130 / LED Bulb / 3000К - warm white / 8 W / E27 / 1040 Lm / A60
Specifikacijos
| Vendor Homepage | euroled.lv/en/all-products/led-bulbs/led-dimmable-filament-bulb-e27-a60-8w-1040lm-3000k-360 |
|---|---|
| Category Code | LBU |
| CnCode | 94054231 |
| Unit Box Height | 0.06 |
| Unit Box Length | 0.145 |
| Unit Box Width | 0.06 |
| Data Sheet (Link) | https://eprel.ec.europa.eu/api/product/2140945/fiches?language=EN |
| Energy efficiency class | E |
| EPREL Registration Number | 2140945 |
| EPREL Version Number | 1 |
| Model | VS-B-11 |
| Model name | VS-B-11 |
| Installation | E27 |
| Power consumption | 8 Watts |
| Luminous flux | 1040 Lumen |
| Light colour temperature | 3000 K |
| Voltage | AC220-240V, 50/60 Hz |
| Beam angle | 360 degrees |
| Dimensions | Diameter 60 mm; Height 108 mm |
| Units per Pallet | 0 |
| Units per Shipping Box | 10 |
| Unit Calculated Volume | 0.000544 cubm |
| Product Net Weight | 0.01 kg |
| Unit Calculated Weight | 0.057 kg |
