HMC-WL9 USB-C 10Gbps Wireless Charging 9in1 hub
USB-C 10Gbps docking station with 15 W wireless charging. 1× HDMI 4K/60Hz, 1× DP 4K/60Hz, 100 W PD, 3× USB-A and 1× USB-C ports. USB-C cable 60 cm.
Specifikacijos
| Vendor Homepage | www.axagon.eu/en/products/hmc-wl9 |
|---|---|
| Category Code | UHU |
| Unit Box Height | 0.1 |
| Unit Box Length | 0.205 |
| Unit Box Width | 0.13 |
| DisplayPort | 1 |
| HDMI | 1 |
| RJ45 | 1 |
| USB 3.2 | 3 |
| USB-C | 2 |
| Model | HMC-WL9 |
| Product Type | USB Hub |
| Dimensions | 84 × 84 × 140 mm |
| Units per Shipping Box | 1 |
| Unit Calculated Volume | 0.002665 cubm |
| Product Net Weight | 0.44 kg |
| Unit Calculated Weight | 0.83 kg |

