3.5 mm audio + microphone adapter cable, 0.2 m, metal connectors
- Most tablets, phones and compact notebooks use a single 4-pin audio connector for both audio and microphone, but your favorite headset has 2 separate plugs. With this practical adapter cable you easily connect any headset to your smartphone, tablet or Ultrabook!
Specifikacijos
| Vendor Homepage | gembird.com/item.aspx?id=10051 |
|---|---|
| Category Code | ACB |
| CnCode | 85444290 |
| Unit Box Height | 0.2 |
| Unit Box Length | 0.01 |
| Unit Box Width | 0.08 |
| Product Type | Cable |
| Length | 0.2 m |
| Colour | Black |
| Units per Pallet | 0 |
| Units per Shipping Box | 200 |
| Unit Calculated Volume | 9.31E-05 cubm |
| Product Net Weight | 0.01 kg |
| Unit Calculated Weight | 0.012 kg |
