3.5 mm 4-pin socket to 2 x 3.5 mm stereo plug adapter cable, black, metal connectors
- Audio adapter cable with 3.5 mm 4-pin socket to dual 3.5 mm stereo plug with stylish metal connectors
- Allows connecting 4-pin plug headset to a PC computer
| Vendor Homepage | gembird.com/item.aspx?id=10052 |
|---|---|
| Category Code | ACB |
| Unit Box Height | 0.2 |
| Unit Box Length | 0.01 |
| Unit Box Width | 0.08 |
| Product Type | Cable |
| Length | 0.2 m |
| Colour | Black |
| Units per Pallet | 0 |
| Units per Shipping Box | 200 |
| Unit Calculated Volume | 7.722E-05 cubm |
| Product Net Weight | 0.009 kg |
| Unit Calculated Weight | 0.012 kg |
