Male DisplayPort to male DVI adapter cable
Enables to connect a DVI display to a DisplayPort video source
Gembird CC-DPM-DVIM-6. Cable length: 1.8 m, Connector 1: DisplayPort, Connector 2: DVI. Compliance certificates: RoHS. Weight: 170 g. Package width: 250 mm, Package depth: 170 mm, Package height: 40 mm
Specifikacijos
| Vendor Homepage | https://gembird.nl/item.aspx?id=7893 |
|---|---|
| Category Code | VCD |
| CnCode | 85444290 |
| Unit Box Height | 0.02 |
| Unit Box Length | 0.12 |
| Unit Box Width | 0.12 |
| Cable length | 1.8 m |
| Connector 1 | DisplayPort |
| Connector 1 gender | Male |
| Connector 2 | DVI |
| Connector 2 gender | Male |
| Maximum resolution | 1920 x 1080 pixels |
| Product colour | Black |
| Compliance certificates | RoHS |
| Weight | 170 g |
| Package depth | 170 mm |
| Package height | 40 mm |
| Package weight | 200 g |
| Package width | 250 mm |
| Harmonized System (HS) code | 84733080 |
| Units per Pallet | 0 |
| Units per Shipping Box | 50 |
| Unit Calculated Volume | 0.0004693 cubm |
| Unit Calculated Weight | 0.161 kg |








