Vention USB-C to DP 8K HD Cable 2M Black. Cable length: 2 m, Connector 1: USB Type-C, Connector 2: DisplayPort. Cable diameter: 5 mm. Package type: Polybag. Quantity per pack: 1 pc(s)
Specifikacijos
| Vendor Homepage | https://ventiontech.com/ |
|---|---|
| Category Code | VCD |
| Unit Box Height | 0.25 |
| Unit Box Length | 0.01 |
| Unit Box Width | 0.19 |
| AWG wire size | 32/22 |
| Cable length | 2 m |
| Cable shielding | Aluminium mylar foil |
| Conductor material | Tinned copper |
| Connector 1 | USB Type-C |
| Connector 1 form factor | Straight |
| Connector 1 gender | Male |
| Connector 2 | DisplayPort |
| Connector 2 form factor | Straight |
| Connector 2 gender | Male |
| Connector contacts plating | Gold |
| Jacket material | Acrylonitrile butadiene styrene (ABS)/Polyvinyl chloride (PVC) |
| Mac operating systems supported | Yes |
| Maximum refresh rate | 60 Hz |
| Product colour | Black |
| Windows operating systems supported | Windows 10/Windows 7/Windows 8/Windows XP |
| Cable diameter | 5 mm |
| Package type | Polybag |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| Model | CGYBH |
| Units per Pallet | 0 |
| Units per Shipping Box | 1 |
| Unit Calculated Volume | 0.000475 cubm |
| Unit Calculated Weight | 0.09 kg |












