EcoFlow MM100.
Specifikacijos
| Vendor Homepage | eu.ecoflow.com |
|---|---|
| Category Code | PWA |
| Unit Box Height | 0.055 |
| Unit Box Length | 0.25 |
| Unit Box Width | 0.21 |
| Product Type | Cable |
| Cable length | 1.5 m |
| Units per Pallet | 0 |
| Units per Shipping Box | 20 |
| Unit Calculated Volume | 0.003128 cubm |
| Product Net Weight | 1.1 kg |
| Unit Calculated Weight | 1.16 kg |



