> 100m mini RG59 coaxial cable with power cable.
> Contains customized PVC outer sheath, meets the standards of RoHS 2.0 and REACH, and is CPR Eca flame retardant class certified.
> Designed with anti-interference and anti-aging capabilities.
Specifikacijos
| Vendor Homepage | https://www.dahuasecurity.com/ceen/products/All-Products/Accessories/Cabling/Cables/Siamese-Cable/PFM941I-RG59N/21-300-(White) |
|---|---|
| Category Code | CBL |
| CnCode | 85444290 |
| Unit Box Height | 0.105 |
| Unit Box Length | 0.3 |
| Unit Box Width | 0.3 |
| Product Type | Cable |
| Cable length | 100m |
| Colour | White |
| Units per Pallet | 0 |
| Units per Shipping Box | 4 |
| Unit Calculated Volume | 0.01033 cubm |
| Product Net Weight | 5 kg |
| Unit Calculated Weight | 5.25 kg |
