AXAGON BUCM32-CM10AB
BUCM32-CM10AB SPEED+ USB-C <> USB 20Gbps cable 1 m
Data and charging USB 20Gbps cable length 1 m. PD 100W, 5A, 4K HD video. Black braided.
Data and charging USB 20Gbps cable length 1 m. PD 100W, 5A, 4K HD video. Black braided.
| Vendor Homepage | www.axagon.eu/en/produkty/bucm32-cm10ab?ami=211 |
|---|---|
| Category Code | UCB |
| Unit Box Height | 0.2 |
| Unit Box Length | 0.02 |
| Unit Box Width | 0.13 |
| USB-C | 2 |
| Model | BUCM32-CM10AB |
| USB/Lightning cable type | USB-C to USB-C |
| Product Type | Cable |
| Cable length | 1m |
| Connectors | USB type C male to USB type C male |
| Colour | Black |
| Units per Shipping Box | 1 |
| Unit Calculated Volume | 0.00052 cubm |
| Product Net Weight | 0.02 kg |
| Unit Calculated Weight | 0.04 kg |



