- • Supports both iPhone and Android (with a USB Type-C® connector)
- • Data transfer up to USB480Mbps
- • Power Delivery up to 60Watt (20V/3A)
- • Supports Apple Fast Charge
- • E-marker chip
- • Available in different colors
CLUB3D USB-C® Beaded Cable Pink. Cable length: 2 m. Connector 1: USB C, Connector 2: USB C, Maximum data transfer rate: 0.48 Gbit/s, Product colour: Pink
Specifikacijos
| Vendor Homepage | https://www.club-3d.com/shop/cac-3010-1391#attr=2069,2074,2520,2540,1928,2521,2068 |
|---|---|
| Category Code | UCB |
| Unit Box Height | 0.18 |
| Unit Box Length | 0.145 |
| Unit Box Width | 0.045 |
| Cable length | 2 m |
| Weight | 152 g |
| Cable type | Round cable |
| Connector 1 | USB C |
| Connector 1 form factor | Straight |
| Connector 1 gender | Male |
| Connector 2 | USB C |
| Connector 2 form factor | Straight |
| Connector 2 gender | Male |
| Maximum data transfer rate | 0.48 Gbit/s |
| Plug and Play | Yes |
| Product colour | Pink |
| USB Power Delivery (USB PD) | Yes |
| USB Power Delivery up to | 60 W |
| Package depth | 145 mm |
| Package height | 45 mm |
| Package type | Hanging box |
| Package weight | 192 g |
| Package width | 145 mm |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| Paper/cardboard packaging weight | 37 g |
| Plastic packaging weight | 3 g |
| Total paper/cardboard packaging weight | 0 g |
| Total plastic packaging weight | 0 g |
| Harmonized System (HS) code | 8544 4290 |
| Model | CAC-3010 |
| Model name | USB-C® Beaded Cable Pink |
| Units per Pallet | 0 |
| Units per Shipping Box | 1 |
| Unit Calculated Volume | 0.001174 cubm |
| Unit Calculated Weight | 0.18 kg |









