Micro-USB cable, 1 m
- RELIABLE CONNECTION
- Perfect for connecting or charging mobile phones, etc
- Gold plated connectors
| Vendor Homepage | http://www.gembird.nl/item.aspx?id=8210 |
|---|---|
| Category Code | UCB |
| Unit Box Height | 0.01 |
| Unit Box Length | 0.09 |
| Unit Box Width | 0.13 |
| Product Type | Cable |
| Length | 1 m |
| Colour | Black |
| Units per Pallet | 0 |
| Units per Shipping Box | 1 |
| Unit Calculated Volume | 0.000117 cubm |
| Product Net Weight | 0.028 kg |
| Unit Calculated Weight | 0.03 kg |








