PFB2203W-B
Wall Mount Bracket
> Built of aluminum alloy and SGCC material.
> Suitable for a variety of cameras and is elegant.
> Suitable for a variety of cameras and is elegant.
| Vendor Homepage | www.dahuasecurity.com/mena/products/All-Products/Accessories/Camera-Accessories/Camera-Mounts/Wall-Mount-Brackets/PFB2203W-B |
|---|---|
| Category Code | CAC |
| Unit Box Height | 0.17 |
| Unit Box Length | 0.09 |
| Unit Box Width | 0.14 |
| Model | PFB2203W-B |
| Security Camera Accessory Type | Mount |
| Colour | Black |
| Dimensions | 162 × 129.4 × 80 mm |
| Units per Shipping Box | 30 |
| Unit Calculated Volume | 0.002424 cubm |
| Product Net Weight | 0.49 kg |
| Unit Calculated Weight | 0.607 kg |


