Pirkti
Kiekis:
Liko 4
SKU: 1451696
Easily move your TV to any location
Quick and easy height adjustment
Perfect for office and educational use
Summary
Gembird TVS-100T-03. Maximum weight capacity: 120 kg, Minimum screen size: 152.4 cm (60"), Maximum screen size: 2.54 m (100"), Minimum VESA mount: 200 x 200 mm, Maximum VESA mount: 1000 x 600 mm. Height adjustment range: 1920 – 2320 mm, Tilt angle range: 5 – -10°. Product colour: Black
Vendor Homepage
https://gembird.com/item.aspx?id=13502
Category Code
TMS
Unit Box Height
1.135
Unit Box Length
0.381
Unit Box Width
Maximum screen size
100 "
Maximum VESA mount
1000 x 600 mm
Maximum weight capacity
120 kg
Maximum weight capacity (per display)
120 kg
Minimum screen size
60 "
Minimum VESA mount
200 x 200 mm
Mounting type
Floor
Number of displays supported
1
Built-in shelf
Yes
Cable management
Yes
Height adjustment
Height adjustment range
1920 – 2320 mm
Lockable wheels
Number of wheels
4 wheel(s)
Tilt adjustment
Tilt angle range
5 – -10 °
Wheels
Housing material
Steel
Product colour
Black
Compliance certificates
CE/RoHS
Country of origin
China
Manual
Mounting kit
Depth (max)
740 mm
Height
2303 mm
Weight
34000 g
Width
1177 mm
Package depth
1200 mm
Package height
180 mm
Package type
Box
Package width
600 mm