ONKRON UF12-B. Maximum weight capacity: 120 kg, Minimum screen size: 152.4 cm (60"), Maximum screen size: 2.54 m (100"), Minimum VESA mount: 200 x 200 mm, Maximum VESA mount: 900 x 600 mm. Distance to the wall (max): 3.5 cm. Product colour: Black
Specifikacijos
| Vendor Homepage | onkron.us/products/onkron-fixed-bracket-for-interactive-panels-or-tv-60-110-max-265-lbs-black-uf12?_pos=1&_sid=da4c85e8f&_ss=r |
|---|---|
| Category Code | TMS |
| Unit Box Height | 0.035 |
| Unit Box Length | 0.97 |
| Unit Box Width | 0.16 |
| Maximum screen size | 100 " |
| Maximum VESA mount | 900 x 600 mm |
| Maximum weight capacity | 120 kg |
| Maximum weight capacity (per display) | 120 kg |
| Minimum screen size | 60 " |
| Minimum VESA mount | 200 x 200 mm |
| Mounting type | Wall |
| Number of displays supported | 1 |
| Panel mounting interface | 200 x 200/200 x 300/200 x 400/300 x 200/300 x 300/300 x 400/400 x 200/400 x 300/400 x 400/500 x 200/500 x 400/600 x 200/600 x 300/600 x 400/600 x 600/700 x 400/700 x 500/800 x 200/800 x 400/800 x 500/800 x 600/900 x 600 mm |
| Distance to the wall (max) | 35 mm |
| Housing material | Steel |
| Product colour | Black |
| Package depth | 160 mm |
| Package height | 40 mm |
| Package weight | 4100 g |
| Package width | 980 mm |
| Quantity per pack | 1 pair(s) |
| Model | UF12 |
| Units per Pallet | 0 |
| Units per Shipping Box | 5 |
| Unit Calculated Volume | 0.007069 cubm |
| Unit Calculated Weight | 4.12 kg |









