- 4096 pressure levels & tilt sensitivity.
- Replaceable stylus tip.
- Built-in 80mAh battery.
- Supports magnetic wireless charging.
- Displays battery level on screen when attached.
- Include haptic pressure sensor to provide tactile feedback during use.
Onyx BOOX InkSpire. Device compatibility: E-book reader, Product colour: Black, Compatibility: Tab X C. Weight: 15 g, Width: 8.6 mm, Depth: 8.6 mm. Quantity per pack: 1 pc(s)
Specifikacijos
| Vendor Homepage | https://www.onyxboox.sg/products/boox-inkspire-stylus |
|---|---|
| Category Code | ERA |
| Unit Box Height | 0.02 |
| Unit Box Length | 0.175 |
| Unit Box Width | 0.05 |
| Battery capacity | 80 mAh |
| Battery type | Built-in |
| Compatibility | Tab X C |
| Device compatibility | E-book reader |
| Number of batteries supported | 1 |
| Product colour | Black |
| Depth | 8.6 mm |
| Height | 165 mm |
| Tip diameter | 1 mm |
| Weight | 15 g |
| Width | 8.6 mm |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| Warranty period | 1 year(s) |
| Model | OSL0082R |
| Model name | InkSpire |
| Units per Pallet | 0 |
| Unit Calculated Volume | 0.000175 cubm |
| Product Net Weight | 0.015 kg |
| Unit Calculated Weight | 0.08 kg |







