LED Waterproof luminaire 50W, 3CCT, 6000Lm, IP44, Ø 600 x 27 mm
VISIONAL / 06-0452 / Ceiling lamp / Warm - neutral - cold white / 50 W / Integrated light source / IP44 / Without sensor
Specifikacijos
| Category Code | LBU |
|---|---|
| Unit Box Height | 0.03 |
| Unit Box Length | 0.6 |
| Unit Box Width | 0.61 |
| Model | VS-FL-50-IP44/W |
| Power consumption | 50 Watts |
| Luminous flux | 6000 Lumen |
| Light colour temperature | 6000 K |
| Dimensions | Ø600x27mm |
| Units per Pallet | 0 |
| Units per Shipping Box | 1 |
| Unit Calculated Volume | 0.01098 cubm |
| Product Net Weight | 0.2 kg |
| Unit Calculated Weight | 2.93 kg |

