Accessories and tips to master airfryer party
Party master kit
With this special Philips Airfryer party master kit, you can host a fun and healthy party with all of your favourite party dishes. Maximise the Airfryer's cooking spaces with the double layer accessory and food separator.
- The double layer accessory
- Food separator
- Daily personalised inspiration
- Easy cleaning and storage
Visit www.Philips.com/NutriU to see if NutriU is available in your country.
Philips Airfryer Accessory HD9950/00 XXL Party Master Kit. Brand compatibility: Philips, Compatibility: Airfryer XXL HD963x, HD965x, Product colour: Grey. Width: 215 mm, Depth: 198 mm, Height: 73 mm. Package width: 240 mm, Package depth: 240 mm, Package height: 90 mm. Country of origin: China. Quantity per pack: 1 pc(s)
Specifikacijos
| Vendor Homepage | https://www.versuni.com/products/ |
|---|---|
| Category Code | AFA |
| Unit Box Height | 0.25 |
| Unit Box Length | 0.24 |
| Unit Box Width | 0.09 |
| Brand compatibility | Philips |
| Compatibility | Airfryer XXL HD963x, HD965x |
| Dishwasher proof | Yes |
| Double layer rack | Yes |
| Material | Steel |
| Product colour | Grey |
| Country of origin | China |
| Dangerous goods | No |
| Depth | 198 mm |
| Height | 73 mm |
| Package depth | 240 mm |
| Package height | 90 mm |
| Package weight | 592 g |
| Package width | 240 mm |
| Recipe book | Yes |
| Recycled paper manual | Yes |
| Weight | 584 g |
| Width | 215 mm |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| Model | HD9950/00 |
| Units per Shipping Box | 1 |
| Unit Calculated Volume | 0.0054 cubm |
| Unit Calculated Weight | 0.58 kg |







