Accessories to master airfryer snacks
Light snack kit xxl
With this special Philips Airfryer Light snack kit, you can make all of your favourite snacks in a healthy way. Enjoy healthy home-made veggie snacks, dry fruits and more.
- Snack cover
- Tongs
- Daily personalised inspiration
- Easy cleaning
- Easy storing
Visit www.Philips.com/NutriU to see if NutriU is available in your country.
Philips Airfryer Accessory HD9954/01 Light Snack Kit XXL. Type: Accessory kit, Brand compatibility: Philips, Compatibility: Airfryer XXL: HD963x, HD965x. Width: 220 mm, Depth: 220 mm, Height: 86 mm. Package width: 240 mm, Package depth: 240 mm, Package height: 90 mm. Country of origin: China. Quantity per pack: 1 pc(s)
Specifikacijos
| Vendor Homepage | https://www.versuni.com/products/ |
|---|---|
| Category Code | AFA |
| Unit Box Height | 0.24 |
| Unit Box Length | 0.24 |
| Unit Box Width | 0.09 |
| Brand compatibility | Philips |
| Compatibility | Airfryer XXL: HD963x, HD965x |
| Dishwasher proof | Yes |
| Easy to clean | Yes |
| Material | Stainless steel |
| Product colour | Grey |
| Type | Accessory kit |
| Country of origin | China |
| Dangerous goods | No |
| Depth | 220 mm |
| Height | 86 mm |
| Package depth | 240 mm |
| Package height | 90 mm |
| Package weight | 740 g |
| Package width | 240 mm |
| Recipe book | Yes |
| Tongs included | Yes |
| Weight | 590 g |
| Width | 220 mm |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| Model | HD9954/01 |
| Units per Shipping Box | 1 |
| Unit Calculated Volume | 0.005184 cubm |
| Unit Calculated Weight | 0.57 kg |




