Philips 3000 series BHA313/00. Type: Hot air brush, Technology: Warm, Purpose: Dry/wet hair. Product colour: Black, Hanging type: Hanging loop. Cord length: 1.8 m. Power: 800 W, AC input voltage: 220 - 240 V. Cable colour: Black
Specifikacijos
| Vendor Homepage | www.philips.com |
|---|---|
| Category Code | BAC |
| CnCode | 85163200 |
| Unit Box Height | 0.2 |
| Unit Box Length | 0.325 |
| Unit Box Width | 0.06 |
| Adjustable thermostat | Yes |
| Anti-static styling | Yes |
| Ceramic heating system | Yes |
| Hair curling | Yes |
| Hair drying | Yes |
| Hair straightening | Yes |
| Ionic function | Yes |
| Number of heating levels | 3 |
| Number of speeds | 2 |
| Purpose | Dry/wet hair |
| Technology | Warm |
| Type | Hot air brush |
| Hangable | Yes |
| Hanging type | Hanging loop |
| Product colour | Black |
| Built-in display | No |
| Cord length | 1.8 m |
| Swivel cord | Yes |
| AC input voltage | 220 - 240 V |
| Power | 800 W |
| Cable colour | Black |
| Concentrator nozzle | Yes |
| Hair care accessories | Brush/Curling brush/Straightening iron |
| Number of brushes | 3 |
| Model | BHA313/00 |
| Model name | BHA313/00 |
| Units per Pallet | 0 |
| Units per Shipping Box | 1 |
| Unit Calculated Volume | 0.0039 cubm |
| Unit Calculated Weight | 0.746 kg |











