Compact and fast 45W USB-C GaN charger with included 2m USB-C cable
Trust Maxo 45W USB-C GaN Charger. Charger type: Indoor, Power source type: AC, Charger compatibility: Universal. Maximum output voltage: 20 V. Fast charging, Power protection features: Overheating, Overload, Short circuit. Cable length: 2 m, Product colour: White
Specifikacijos
| Quantity | 25 |
|---|---|
| Vendor Homepage | https://www.trust.com/en/product/25522-maxo-45w-usb-c-gan-charger-eu?q=25522 |
| Category Code | CHA |
| Unit Box Height | 0.035 |
| Unit Box Length | 0.13 |
| Unit Box Width | 0.145 |
| Charger compatibility | Universal |
| Charger type | Indoor |
| Fast charging | Yes |
| Fast charging technology | Power Delivery 3.0 |
| Number of simultaneously connected devices (max) | 1 |
| Power protection features | Overheating/Overload/Short circuit |
| Power source type | AC |
| Programmable power supply (PPS) | Yes |
| USB Power Delivery (USB PD) | Yes |
| Cable length | 2 m |
| Housing material | Acrylonitrile Butadiene Styrene (ABS),Recycled Polycarbonate (rPC) |
| Product colour | White |
| Maximum output voltage | 20 V |
| Maximum power | 45 W |
| Minimum output voltage | 5 V |
| Power plug type | Type C |
| Depth | 32 mm |
| Height | 82 mm |
| Weight | 73 g |
| Width | 49 mm |
| Package weight | 113 g |
| Cables included | USB Type-C |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| Model | 25522 |
| Model name | Maxo 45W USB-C GaN |
| Units per Pallet | 0 |
| Units per Shipping Box | 20 |
| Unit Calculated Volume | 0.00118 cubm |
| Unit Calculated Weight | 0.195 kg |








