| Vendor Homepage | global.roborock.com |
|---|---|
| Category Code | VRA |
| Unit Box Height | 0.04 |
| Unit Box Length | 0.245 |
| Unit Box Width | 0.11 |
| Units per Shipping Box | 18 |
| Unit Calculated Volume | 0.001618 cubm |
| Product Net Weight | 0.1 kg |
| Unit Calculated Weight | 0.182 kg |
| Gamintojas |
|---|
+370 655 14049
| Vendor Homepage | global.roborock.com |
|---|---|
| Category Code | VRA |
| Unit Box Height | 0.04 |
| Unit Box Length | 0.245 |
| Unit Box Width | 0.11 |
| Units per Shipping Box | 18 |
| Unit Calculated Volume | 0.001618 cubm |
| Product Net Weight | 0.1 kg |
| Unit Calculated Weight | 0.182 kg |
| Gamintojas |
|---|