Cable Audio Braided 3.5mm male-female Vention VAB-B06-B500-M 5m Black
Specifikacijos
| Vendor Homepage | ventiontech.com |
|---|---|
| Category Code | ACB |
| CnCode | 85444290 |
| Unit Box Height | 0.22 |
| Unit Box Length | 0.01 |
| Unit Box Width | 0.15 |
| Model | VAB-B06-B500-M |
| Product Type | Cable |
| Length | 5 m |
| Connectors | 3.5mm |
| Colour | Black |
| Units per Pallet | 0 |
| Units per Shipping Box | 1 |
| Unit Calculated Volume | 0.00033 cubm |
| Product Net Weight | 0.05 kg |
| Unit Calculated Weight | 0.07 kg |
