3-Prong Power Cord 1.8M C5 Connector EU Plug
Specifikacijos
| Vendor Homepage | ventiontech.com/products/3-prong-power-cord-1-8m-c5-connector-eu-plug?_pos=1&_sid=78c29cf7e&_ss=r |
|---|---|
| Category Code | PCB |
| CnCode | 85444290 |
| Unit Box Height | 0.03 |
| Unit Box Length | 0.25 |
| Unit Box Width | 0.18 |
| Model | ZCKBAC |
| Product Type | Cable |
| Length | 1.85 m |
| Number of outlets | 1 |
| Units per Pallet | 0 |
| Units per Shipping Box | 60 |
| Unit Calculated Volume | 0.000696 cubm |
| Product Net Weight | 0.1 kg |
| Unit Calculated Weight | 0.1813333 kg |
