Vention USB 2.0 C Male to Male Cable PVC Type.
3A Current Output
480Mbps Data Transfer
Comfortable Grip, Solid and Durable
Specifikacijos
| Vendor Homepage | ventiontech.com/products/usb-2-0-c-male-to-male-cable?_pos=1&_psq=COSBF&_ss=e&_v=1.0&variant=43905046904998 |
|---|---|
| Category Code | UCB |
| CnCode | 85444290 |
| Unit Box Height | 0.22 |
| Unit Box Length | 0.01 |
| Unit Box Width | 0.15 |
| Model | COSBF |
| USB/Lightning cable type | USB-C to USB-C |
| Product Type | Cable |
| Cable length | 1m |
| Connectors | USB 2.0 C Male to Male |
| Data transmission speed | 480 Mbps |
| Colour | Black |
| Units per Pallet | 0 |
| Units per Shipping Box | 1 |
| Unit Calculated Volume | 0.00033 cubm |
| Product Net Weight | 0.03 kg |
| Unit Calculated Weight | 0.04 kg |














