Vention USB 2.0 A Male to C Male 3A Cable
- 3A Output Current
- Soft and Durable
- 480Mbps Data Transfer
Specifikacijos
| Vendor Homepage | ventiontech.com/products/usb-2-0-a-male-to-c-male-3a-cable-black?variant=42923575869606 |
|---|---|
| Category Code | UCB |
| CnCode | 85444290 |
| Unit Box Height | 0.01 |
| Unit Box Length | 0.22 |
| Unit Box Width | 0.15 |
| Model | COKBF |
| USB/Lightning cable type | USB to USB-C |
| Product Type | Cable |
| Cable length | 1m |
| Length | 1 m |
| Connectors | USB 2.0 A Male to C Male 3A |
| Data transmission speed | 480 Mbps |
| Colour | Black |
| Units per Pallet | 0 |
| Units per Shipping Box | 150 |
| Unit Calculated Volume | 0.0002976 cubm |
| Product Net Weight | 0.03 kg |
| Unit Calculated Weight | 0.04 kg |










