USB 2.0 A Male to B Male Cable 3M Black PVC Type.
Specifikacijos
| Vendor Homepage | ventiontech.com |
|---|---|
| Category Code | UCB |
| CnCode | 85444290 |
| Unit Box Height | 0.26 |
| Unit Box Length | 0.02 |
| Unit Box Width | 0.19 |
| Model | COQBI |
| USB/Lightning cable type | USB to USB-B |
| Product Type | Cable |
| Cable length | 3m |
| Connectors | USB 2.0 A Male to B Male |
| Data transmission speed | 480 Mbps |
| Colour | Black |
| Units per Pallet | 0 |
| Units per Shipping Box | 150 |
| Unit Calculated Volume | 0.000456 cubm |
| Product Net Weight | 0.09 kg |
| Unit Calculated Weight | 0.107 kg |













