Specifikacijos
| Summary | Vention LANWH. Cable length: 2 m |
|---|---|
| Vendor Homepage | https://ventiontech.com/products/usb-2-0-type-a-male-to-lightning-male-2-4a-cable-2?_pos=1&_sid=b4f128d01&_ss=r&variant=45348304912550 |
| Category Code | LCB |
| Unit Box Height | 0.17 |
| Unit Box Length | 0.02 |
| Unit Box Width | 0.08 |
| Cable length | 2 m |
| Model | LANWH |
| Model name | LANWH |
| Units per Pallet | 0 |
| Units per Shipping Box | 1 |
| Unit Calculated Volume | 0.000272 cubm |
| Unit Calculated Weight | 0.07 kg |

