Cable Extension USB 3.0 A male-female Vention CBHBH 2m black
- Plug and Play
- Flexible and Bend-Resistant
- 5Gbps High-Speed Transmission
Specifikacijos
| Vendor Homepage | ventiontech.com/products/usb-3-0-extension-cable?_pos=1&_sid=2bba14be3&_ss=r&variant=42923476123814 |
|---|---|
| Category Code | UCB |
| Unit Box Height | 0.215 |
| Unit Box Length | 0.01 |
| Unit Box Width | 0.15 |
| Model | CBHBH |
| USB/Lightning cable type | USB to USB |
| Product Type | Cable |
| Cable length | 2m |
| Connectors | USB 3.0 Type-A Male to USB 3.0 Type-A Female |
| Data transmission speed | 5 Gbps |
| Colour | Black |
| Units per Pallet | 0 |
| Units per Shipping Box | 50 |
| Unit Calculated Volume | 0.000508 cubm |
| Product Net Weight | 0.1 kg |
| Unit Calculated Weight | 0.104 kg |














