Vention USB 3.0 Type-A Male to Type-B Male Printer Cable.
Plug and Play
Flexible and Bend-Resistant
5Gbps High-Speed Transmission
Specifikacijos
| Vendor Homepage | ventiontech.com/products/usb-printer-cable-usb-3-0-2-0-type-a-male-to-b-male-cable-for-canon-epson-hp-zjiang-label-printer-dac-usb-printer?_pos=1&_psq=COOBI&_ss=e&_v=1.0&variant=43264858259622 |
|---|---|
| Category Code | UCB |
| CnCode | 85444290 |
| Unit Box Height | 0.26 |
| Unit Box Length | 0.03 |
| Unit Box Width | 0.19 |
| Model | COOBI |
| USB/Lightning cable type | USB to USB-B |
| Product Type | Cable |
| Cable length | 3m |
| Connectors | USB 3.0 Type-A Male to Type-B |
| Data transmission speed | 480 Mbps |
| Colour | Black |
| Units per Pallet | 0 |
| Units per Shipping Box | 1 |
| Unit Calculated Volume | 0.001482 cubm |
| Product Net Weight | 0.1 kg |
| Unit Calculated Weight | 0.13 kg |














