Vention DP to VGA Converter 0.15M Black
- 1080P@60Hz
- Stable, Flicker-Free Display
- Plug and Play
- High Definition Quality
| Vendor Homepage | ventiontech.com/products/displayport-to-vga-adapter-1080p-display-port-male-to-vga-female-audio-converter-for-projector-hdtv-monitor-dp-to-vga?_pos=1&_psq=HBFBB&_ss=e&_v=1.0 |
|---|---|
| Category Code | IOC |
| Unit Box Height | 0.03 |
| Unit Box Length | 0.175 |
| Unit Box Width | 0.095 |
| 15pin D-sub | 1 |
| DisplayPort | 1 |
| Model | HBFBB |
| Product Type | Adapter |
| Cable length | 0.15 m |
| Colour | Black |
| Units per Pallet | 0 |
| Units per Shipping Box | 100 |
| Unit Calculated Volume | 0.0006571 cubm |
| Product Net Weight | 0.07 kg |
| Unit Calculated Weight | 0.096 kg |

