Vention Type-C to HDMI™ Adapter 0.15M Black ABS Type
4K@30Hz
Wide Compatibility
Plug and Play
Specifikacijos
| Quantity | > 50 |
|---|---|
| Vendor Homepage | ventiontech.com/products/type-c-to-hdmi-adapter?_pos=1&_sid=cc4587a9e&_ss=r |
| Category Code | IOC |
| Unit Box Height | 0.22 |
| Unit Box Length | 0.01 |
| Unit Box Width | 0.15 |
| HDMI | 1 |
| USB-C | 1 |
| Model | TDCBB |
| Cable length | 0.15 m |
| Units per Pallet | 0 |
| Units per Shipping Box | 1 |
| Unit Calculated Volume | 0.00033 cubm |
| Product Net Weight | 0.1 kg |
| Unit Calculated Weight | 0.3 kg |
