Vention Car Phone Mount
- Triangular Point Fixation
- One-Handed Operation
- Gravity-Linked Support Arm Clamp
- Silent Design, Noise-Free During Travel
Specifikacijos
| Vendor Homepage | ventiontech.com/products/auto-clamping-car-phone-mount-with-duckbill-clip-black-disc-fashion-type?_pos=1&_psq=KCSB0&_ss=e&_v=1.0 |
|---|---|
| Category Code | MHC |
| CnCode | 96200099 |
| Unit Box Height | 0.11 |
| Unit Box Length | 0.06 |
| Unit Box Width | 0.11 |
| Model | KCSB0 |
| Phone accessory type | Car holder |
| Colour | Black |
| Fits Models | 4.7-7.2" |
| Units per Pallet | 0 |
| Units per Shipping Box | 1 |
| Unit Calculated Volume | 0.000726 cubm |
| Product Net Weight | 0.07 kg |
| Unit Calculated Weight | 0.077 kg |
