Vention Cat.6 UTP Patch Cable Black
- 1000Mbps Transmission Rate
- Cross Twisted Pair Design
- Robust and Long- Lasting
- Universal Compatibility
Specifikacijos
| Vendor Homepage | ventiontech.com |
|---|---|
| Category Code | CBL |
| Unit Box Height | 0.04 |
| Unit Box Length | 0.27 |
| Unit Box Width | 0.15 |
| Model | IBEBN |
| Product Type | Cable |
| Manufacturer description | Vention Cat.6 UTP Patch Cable Black |
| Cable category | CAT 6 |
| Cable shielding | U-UTP |
| Cable length | 15m |
| Length | 15 m |
| Colour | Black |
| Units per Pallet | 0 |
| Units per Shipping Box | 30 |
| Unit Calculated Volume | 0.001392 cubm |
| Product Net Weight | 0.35 kg |
| Unit Calculated Weight | 0.3866667 kg |

