Cat.6 UTP Patch Cable 20M Black.
Specifikacijos
| Vendor Homepage | ventiontech.com |
|---|---|
| Category Code | CBL |
| CnCode | 85444290 |
| Unit Box Height | 0.19 |
| Unit Box Length | 0.06 |
| Unit Box Width | 0.19 |
| Model | IBEBQ |
| Product Type | Cable |
| Cable category | CAT 6 |
| Cable shielding | U-UTP |
| Cable length | 20m |
| Colour | Black |
| Units per Pallet | 0 |
| Units per Shipping Box | 28 |
| Unit Calculated Volume | 0.002629 cubm |
| Product Net Weight | 0.54 kg |
| Unit Calculated Weight | 0.58 kg |
