Vention Flat Cat.6 UTP Patch Cable Black.
Introducing the Vention CAT6 Gigabit Ethernet Cable, designed for superior performance and robust connectivity. Engineered to deliver fast and reliable gigabit transmission, this Ethernet cable is your ultimate solution for home, office, and commercial network installations.
Specifikacijos
| Vendor Homepage | ventiontech.com |
|---|---|
| Category Code | CBL |
| CnCode | 85444290 |
| Unit Box Height | 0.01 |
| Unit Box Length | 0.22 |
| Unit Box Width | 0.15 |
| Product Type | Card Reader |
| Cable category | CAT 6 |
| Cable shielding | U-UTP |
| Cable length | 2m |
| Colour | Black |
| Units per Pallet | 0 |
| Units per Shipping Box | 100 |
| Unit Calculated Volume | 0.0002275 cubm |
| Product Net Weight | 0.05 kg |
| Unit Calculated Weight | 0.06 kg |
