Vention Cat6A UTP Ethernet Patch Cable.
Specifikacijos
| Vendor Homepage | ventiontech.com/products/ethernet-cable-cat-6-a-10gbps-utp-rj-45-slim-ethernet-patch-cable-cat6-a-lan-patch-cord-for-modem-cable-ethernet-rj45?_pos=1&_psq=IBIBF&_ss=e&_v=1.0&variant=46143943901350 |
|---|---|
| Category Code | CBL |
| CnCode | 85444290 |
| Unit Box Height | 0.005 |
| Unit Box Length | 0.215 |
| Unit Box Width | 0.15 |
| Product Type | Cable |
| Cable category | CAT 6A |
| Cable shielding | U-UTP |
| Cable length | 1m |
| Colour | Black |
| Units per Pallet | 0 |
| Units per Shipping Box | 100 |
| Unit Calculated Volume | 0.0002275 cubm |
| Product Net Weight | 0.02 kg |
| Unit Calculated Weight | 0.03 kg |
